Gratulujeme Tobiášovi Holznerovi

který se zúčastnil soutěže v okresním kole ve hře na bicí. Získal úžasné 1.místo a postup do krajského kola, které proběhne 1.4.

Budeme mu všichni moc držet palce!

A je to tu, držení palců se vyplatilo.  Tobiáš v krajském kole v soutěži na bicí nástroje získal opět 1. místo a  postupuje tak do celostátního kola.

Poděkování za skvělé pedagogické vedení posíláme také panu učiteli Vítkovi Blažkovi a díky patří také rodičům Tobíka za velkou podporu!

Ve středu 9. března si návštěvníci ZUŠ Milovice mohli poslechnout krásnou hudbu a povzbudit děti z této školy.
Studenti v minulých dnech sami oslovovali své pedagogy s žádosti, že by chtěli nějak podpořit své vrstevníky na Ukrajině.
Ve spolupráci s městským úřadem v Milovicích nakonec padlo rozhodnutí uspořádat koncert žáků této školy jako podporu partnerského města Vinnyki.
Město Milovice za vybranou částku, která nakonec přesáhla desetitisíc korun, nakoupilo konkrétní materiální pomoc, kterou zaslalo na Ukrajinu.
Podívejte se na pár záběrů z této akce.

O víkendu opět proběhlo vítání občánků na městském úřadě. Naši malí hudebníci zpestřili program a zahráli pár tónů k oslavě těch nejmenších. Děkujeme rodičům, účinkujícím, učitelům a městu za pozvání.

Žákovský koncert se navzdory karanténám uskutečnil a čtyři stateční vystoupili v koncertním sále naší ZUŠ.

Velké díky patří rodičům, žákům a učitelům za jejich společnou práci.

Taneční večírek

Jelikož byla zrušena všechna vystoupení, přinášíme vám alespoň záznam z večírku tanečního oddělení. Ještě tedy krátké ohlédnutí a připomínka vánočního času.

Odkaz zde: Facebook

Velká GRATULACE našim mladým klavíristkám – Anně Knotnerové a Valentýně Ibriqi ke krásným 1.místům v klavírní soutěži Středočeské PIANOFORTE. Soutěž probíhala v pátek 12.listopadu a následující den se konal koncert vítězů. Poděkování patří také paní učitelce Ellině Belčikové za výborné pedagogické vedení. Máme velkou radost za tak skvělé úspěchy našich talentovaných žáků.

Ta naše holka je prostě „ďáblík“, úžasná… Valentýnka Ibriqi  získala opět 1.místo v klavírní soutěži, a to rovnou v mezinárodní. Posíláme obrovskou gratulaci a jsme právem hrdí. Poděkování patří opět skvělé paní učitelce Ellině Belčikové. Celý soutěžní program naší vítězky můžete shlédnout v přiloženém videu v čase 7 hod. 30 min. 30 sekund = 7:30:30. Jedná se o záznam celé soutěže, video je tedy třeba posunout na uvedený čas. https://youtu.be/O7BVoOtqLa0

A další vynikající úspěch na celosvětové soutěži WPTA ve Španělsku získala Valentýna Ibriqi.
V prosinci 2021 se zúčastnila mezinárodní klavírní soutěže WPTA SPAIN IPC ve Španělsku, která probíhala dálkovou formou, soutěžní repertoár byl profesionálně nahrán TV SNEWS, za což jim také děkujeme a zaslán dle podmínek do soutěže. Vyhodnocení výsledků soutěže proběhlo nyní v lednu. Z celkového počtu 220 soutěžících z celého světa se Valentýnka umístila na úžasném 6 místě!! Je to naprosto úžasný úspěch v tak náročné a těžké celosvětové soutěži. Valentýnce i paní učitelce Elinně Belčikové moc gratulujeme a přejeme i dále ve společné hudební práci mnoho úspěchů, nadšení a štěstí.

Vánoční koncert už druhým rokem pouze za účasti kamer a zaznamenán do on-line sfér. Ač nám současná nařízení moc nepřejí ke stmelování společnosti, cestu si vždy najdeme. Přejeme Vám tímto krásné prožití vánočních svátků a doufejme, že se brzy vrátíme ke klasickým koncertům.

Záznam můžete zhlédnout zde: Záznam z vánočního koncertu ZUŠ Milovice – YouTube

Je krásné, že spolu můžeme sdílet tyto výjimečné chvilky nejen na sociálních sítích, ale opět i na živo. Děkujeme všem žákům za skvěle připravená čísla a všem rodičům, kteří děti podporují v této náročné činnosti.

A největší dík všem učitelům, kteří s žáky čísla nacvičili.

Děkujeme Město Milovice za pozvání na akci vítání občánků. Naši žáci předvedli vystoupení na housle a flétnu a krásně tak přivítali nově narozené občánky města Milovic. Atmosféra plná optimismu byla naprosto strhující.