Soutěž Beethovenovy Teplice 2023

Obrovská gratulace našim šikovným holkám Valentýnce Ibriqi k 1.místu a Aničce Knotnerové k 2.místu v klavírní soutěži Beethovenovy Teplice. Gratulace i jejich paní učitelce Ellince Belčikové, která je na soutěž připravila.

Jarní Kytaroklání 9.3.2023

Náš žák Samuel Juráš z kytarové třídy od pana učitele Aleksandara Badarovskeho, DiS. se umístil na krásném 3.místě v soutěži Jarní Kytaroklání 2023 v Dolních Břežanech. Soutěž probíhala minulý týden 9.3. v prostorách ZUŠ Harmony. Moc GRATULUJEME, máme obrovskou radost!

Žákovský koncert 1.3.2023

Druhý březnový koncert se našim žákům povedl na jedničku a byli za to odměněni velkým potleskem.

První žákovský koncert v roce 2023

Děti si se svými pedagogy odehrály první žákovský koncert v novém roce 2023 a moc se jim to povedlo.

Jako bonus fota z přípravy našich malých tanečnic a tanečníků… 14.12.2022

Vánoční koncert naší ZUŠ v Kulturním domě Milovice 14.12.2022

Malé ohlédnutí za nádherným vánočním koncertem, který byl pro nás i naše žáky prvním vystoupením v Kulturním domě Milovice. Všichni účinkující byli, ač jsou ještě dětmi, naprosto profesionální. Velký dík patří nejen učitelům, samotným žákům, ale též jejich rodičům. Děkujeme.

Krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a šťastné vykročení do nového roku 2023 přeje ZUŠ Milovice.

Zde se můžete podívat na krátký sestřih z našeho vánočního koncertu:  Vánoční koncert ZUŠ Milovice 2022 – YouTube

Nejen rodiče, ale i příznivci našeho tanečního oboru budou teď jistě mile překvapeni. Zde je záznam samostatného vystoupení na motivy baletu Louskáček.
choreografie L. Suková
kostýmy Š. Růžičková

Vystoupení a rozsvícení vánočního stromu 27.11.2022

Naše škola se opět zapojila na letošním rozsvícení vánočního stromu, kde si naši žáci hudebního oboru měli možnost zahrát a zazpívat. Součástí byl též jarmark, kde si žáci z výtvarného oboru vyzkoušeli na celé odpoledne, jaké to je, být v roli prodejců svých vlastních výrobků. Děkujeme a chválíme všechny účinkující za skvělé výkony a stejně tak i žáky, za jejich jedinečné a zajímavé výrobky, za odvedenou práci všech učitelů a zaměstnanců školy, kteří s touto slavnostní akcí třeba jen trochu pomohli.

Vítání občánků 26.11.2022

Poslední letošní Vítání občánků v obřadní síni si užili i žáci naší školy. Společně s panem starostou, přivítali nové milovické občánky . Zahráli skladby, které pečlivě nastudovali se svými učiteli a které se jim moc povedly.

Mezinárodní klavírní soutěž „Virtuosi per musica di pianoforte“ 25.11.2022

Dvoukolové klavírní klání s velmi silnou konkurencí z celého světa skončilo. Dva dny Valentýnka hrála před světovou porotou a skončila na 2. místě. Umístění nás těší o to více, že Vája soutěžila se staršími klavíristy a byla jediná z ČR ve své kategorii. Obrovskou gratulaci posíláme Valentýnce i její paní učitelce Belčikové.

Středočeské PIANOFORTE 18.-19.11.2022

Obrovská gratulace naší žákyni z klavírního oddělení Aničce Knotnerové, která získala v soutěži Středočeské PIANOFORTE 1. místo a ještě titul laureáta. V neděli 20.11.v 19 hodin tak vystoupila na koncertě vítězů v Senátu ČR s předním českým pianistou panem Klánským. Moc gratulujeme i paní učitelce Belčikové, máme velkou radost.   Na koncertě vítězů v Senátu ČR zahrála také Valentýnka Ibriqi, která hned druhý den získala v soutěži Středočeské PIANOFORTE také 1. místo. Moc gratulujeme!

Klavírní soutěž „Mladí pianisté hrají na klavír Steinway&Sons“

Klavírní soutěž „Mladí pianisté hrají na klavír Steinway&Sons“
V sobotu Valentýnka převzala cenu ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE. Radost z nové klavírní stoličky a pozvánky do showroom DRNEK PIANA byla veliká, ale největší radostí bylo opět si zahrát na mistrovský nástroj Steinway. Moc gratulujeme.

Žákovský koncert 12.10.2022 a 9.11.2022

Naše škola i tento rok pořádá žákovské koncerty. Od září proběhly již dva a naši žáci měli u diváků velký úspěch a byli odměněni obrovským potleskem.