Dne 2.9.2019 proběhlo slavnostní otevření naší ZUŠ Milovice. Sice nám počasí příliš nepřálo, my ale věříme, že nám pršelo štěstí. Děkujeme všem, kteří přišli.

17.listopadu se atrium radnice zaplnilo návštěvníky. Město Milovice v rámci oslav 30 let svobody pořádalo akci s názvem „Oslavme svobodu“ konaného k výročí 30 let od Sametové revoluce. Vystoupili zde i naši žáci. Slavnostní část uzavřela naše paní ředitelka MgA. Romana Matějková, která zazpívala ikonickou píseň „Modlitba pro Martu“.

1.12.2019 na náměstí při rozsvícení vánočního stromu nechybělo ani hudební vystoupení v podání našich žáků. Krásná hudba příjemně navodila tu správnou adventní atmosféru. Sbor pod vedením paní učitelky Marie Sommerove a sólo na housle Elenka Lazecká za doprovodu svého pana učitele Arnolda Smrtky. Také jsme měli svůj stánek s vánočními výrobky na jarmarku a v atriu radnice jste mohli vidět betlém, který připravovala paní učitelka Martina Volvovičová s dětmi z výtvarného oboru.

Také jsme v prosinci vystoupili při posezení, které bylo určeno seniorům z blízkého okolí.

Ve středu 18.12.2019 jsme vystoupili na Vánočním koncertě, na který jsme se pečlivě připravovali. Musíme přeci všem ukázat, co umíme! Přišli rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové, strýčkové i tetičky a my měli co dělat, abychom tu trému nechali za dveřmi. Děkujeme všem, co si nás přišli poslechnout a podívat se, jak umíme tančit a také městu Milovice za velkou podporu.

29.1. 2020 jsme uspořádali žákovský koncert, kde se děti mohou pochlubit rodičům, co se za první pololetí naučily. Všichni byli moc šikovní, těšíme se na další žákovské vystoupení.

Jen malá ochutnávka, jak nás ani žádný virus nezastaví. Kdo se učit chce, ten si poradí i tak 🙂 I u nás probíhá distanční výuka…

V pátek 12.6.2020 proběhla i u nás v Milovicích akce s názvem Noc kostelů. V kostele sv.Kateřiny Alexandrijské vystoupili naši pedagogové, a to paní ředitelka MgA.Romana Matějková, která zazpívala Quae moerebat et delebat, paní MgA. Petra Chmelařová zahrála na pozoun Kirchen Arii, pan Arnold Smrtka zahrál na housle Sonátu a-moll J.S.Bacha a poslední píseň zazpívala opět paní ředitelka – Ave Maria. Na klavír doprovázela paní Ellina Belčikova. Zážitek to byl nádherný.